Часто задаваемые вопросы

Meie poolt transpordiks kasutatud pakendeid (s.h. lainepappkastid, paberkotid ja mullikile) saab tagastada meie lattu aadressil Taevavärava tee 6b, Lehmja küla, Rae vald 75306, kus need üle kontrollitakse ja sobivusel uuele ringile saadetakse 🙂 

Meie ladu on avatud tööpäeviti (E-R) kell 8:30-17.

 

Info, kuhu tagastada eri liiki pakendeid leiad: https://kuhuviia.ee/

 

Kasutame Montonio maksevahendusteenust, mis teeb maksekogemuse võimalikult sujuvaks ja lihtsaks.

 • Pangalingid
 • Pangakaardid
 • Modena Pay Later

Meie kaubavalikust leiad tooteid, mille “parim enne” on lähenemas või juba möödunud ning tooteid, mille minimaalse säilivusaja lõpp ei lähene veel pikka aega. Tähtis on teada, et toatemperatuuril säilitavatel toodetel on “parim enne” lihtsalt tootjapoolne soovitus.

Toit on täiesti söödav ja tavaliselt ka maitseomadustelt sama hea pikalt peale “parim enne” tähtaega. Paljud ajavad “parim enne” segamini “kõlblik kuni” tähtajaga. Loodame, et üha enam tarbijaid mõistavad märgiste erinevusi, et vähendada toiduraiskamist.

Parim enne: on tootja soovitus ja annab mõista, kui kaua säilib toode täpselt sama maitse ja kvaliteediga kui valmistamise ajal. Enamasti säilib aga toote kvaliteet aastaid pärast tähtaja lõppu. Kõlblik kuni: nagu nimigi ütleb, on see kuupäev, mil toode on hiljemalt tootja poolt kasutamiseks ette nähtud ning seda ei tohi pärast märgitud kuupäeva enam müüa ega süüa. Märgistust kasutatakse kiiresti riknevatel toiduainetel näiteks piima- ja lihatooted. Sumena ei müü “kõlblik kuni” tooteid.

Peale tellimuse esitamist jõuab kaup teieni 1-3 tööpäeva jooksul. Erandlikel juhtudel võib kuluda kuni 5 tööpäeva.

Kahjuks mitte. Selleks, et saaksite oma paki võimalikult kiiresti kätte, töötleme seda kohe pärast kinnitamist.

Kui teieni jõudis vale toode/tooted, võtke ühendust meie klienditeenindusega aadressil klienditugi@sumena.ee
Olge valmis vastama:

 • Tellimuse number
 • Milliseid tooteid te ei saanud
 • Kas saite lisatooteid, mida te ei tellinud
 • Pilt valest tootest

Tarnevõimaluste hulka kuuluvad:

 • DPD pakiautomaat
 • Itella Smartkuller
 • Smartpost pakiautomaat
 • Omniva pakiautomaat
 • Tulen ise järgi (Taevavärava tee 6b, Lehmja küla, Rae vald 75306, boks number 4.

Tellimustele saab järgi tulla tööpäeviti (E-R) kell 9-17. Taevavärava tee 6b, Rae vald, Harjumaa 75306, boks number 4.  NB! Palun oota ära kinnitus e-kiri, et tellimus on komplekteeritud.

Juhul kui te ei saanud e-mailile kinnituskirja, et tellimus on võetud töötlusesse või, et tellimus on komplekteeritud (kuni 3 tööpäeva) siis kontrollige üle rämpspost, ning vajadusel võtke ühendust meie klienditoega meiliaadressil klienditugi@sumena.ee

Promokoodi kampaaniaid teeme aeg-ajalt sotsiaalmeedias ja/või saadame koos uudiskirjaga. Hoia silm peal! PS uudiskirjaga saad liituda esilehe ülaosas oleva vormi kaudu või enne maksma suundumist, ostu vormistamise lehel.

СПАСЕМ
МИР
ВМЕСТЕ

Как мы сокращаем пищевые отходы?
Mis vahe on märgistel "parim enne" ja "kõlblik kuni"?

> Loe edasi