Privaatsuspoliitika 

 
Sumena OÜ privaatsuspoliitikat tutvustavad põhimõtted.

Kellele kohalduvad tingimused?

Andmekaitsetingimused kehtivad kõikide füüsiliste isikute suhtes, kes külastavad Sumena OÜ-le kuuluvaid Sumena kauplusi ja veebilehte www.sumena.ee sooritavad ostu Sumena kauplusest või Sumena e-poest, jälgivad Sumena sotsiaalmeediat või edastavad Sumenale isikuandmeid sisaldava pöördumise posti, e-posti või telefoni vahendusel. Samuti kohalduvad Andmekaitsetingimused juriidilisest isikust klientide esindajate isikuandmete töötlemisele.

Sumenal on igal ajal õigus Andmekaitsetingimusi muuta või täiendada. Kehtivad andmekaitsetingimused on alati kättesaadavad Sumena veebilehel www.sumena.ee. Samuti on võimalik andmekaitsetingimustega tutvuda pöördudes Sumena kaupluse klienditeenindusse või Sumena andmekaitsespetsialisti poole e-posti aadressil klienditugi@sumena.ee.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Sumena kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab kliendile uudiskirju ning pakkumisi kliendi e-maili aadressile ainult juhul, kui klient on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Äritegevuse ja teenuse kvaliteedi edendamiseks kogub Sumena klientidelt vabatahtliku tagasisidet.